Yüksek Kaliteli Halılarımızla Evlerinize Renk Katın

e-halıcım ile dünyanın en kandırıcı halılarına sahip olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların hayatımızdaki yeri ve önemi katiyen mübrem. Özellikle Küçük asya’da canlı insanlar bâtınin evin içinde halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde kâin Gümüşsuyu halı gibi önemli markalar ile de katkı örgülıyor. Amma halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı değil adida görmüş başüstüneğunuz tüm halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü ismi Pierre Cardin tarafından mutasavvertır ve moda halıda hayat bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda şatafatü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir ortam yaratmaktadır. Halıların katıksız yalıtım esenladığı ve aleve karşı dirençli başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom tamamlanmak üzere 500’e doğru satış noktasında özen veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokuma Möble ün. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom tamamlanmak üzere 500’e doğru satış noktasında özen vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine sahip üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına sahip halı serileri ile gösterişli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına sahip halı serileri ile gösterişli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları bâtınin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç bulunduğunu, özellikle nitelikli halıları tercih etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Amma neredeyse tüm halı markaları çok nitelikli bir hale geldi. Yakışır fiyatlarıyla, nitelikli dokularıyla ve işçilikleriyle çıktı her halı çığır harisar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok henüz nitelikli olacaktır. Türkiye’nin en nitelikli halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de vüruttirmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir