ucbasaktarim.com: Onlu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı

Üçkelleak Kültür, ekincilik makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri muhtevain ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına mütenasip olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Yaraşır cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz dünyaını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanlar ilkel ekincilik halletmeye kelleladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını kontralayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve ekincilik bölümünün gitgide çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuştur. Teknoloji ile bile gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kabil ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste yalnızca ekincilik bölümü değil, ülkenin ihracat hacmi de gitgide artmaktadır.

Üçkelleak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en çok hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile etkin ve kuvvetlü insanoğlu deposuna malik olan Üçkelleak Kültür, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş şayan sağlayıcı Üçkelleak Kültür; kaba Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını daimî yükseltmektedir. Ruzuşeb ilerleme ve sıfır yanlış üretim sistemi, Üçkelleak Kültür ürünlerinin hem el süresince hem de el haricinde güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Kültür, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde demıtlamıştır.

Üçkelleak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin mütenasip ve istikrarlı bir şekilde tevziını katkısızlar.
Gübreyi kifayetli ve sağlıklı bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile gereksiz kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mahsuldar bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde elan az efor kullanma ederek çok elan katkısızlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok elan katkısızlıklı kalır ve toprağınızdan elan zait kâr ve zerzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması muhtevain kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan mahsuldar bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en cesim gereksinimlerı olan azık maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan mahsuldar hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Kültür olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden taşımak ve muntazır bir damperli kamyona ya da celi bir trap haksına koymak muhtevain geniş olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden taşımak muhtevain kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap haksı kabil alanlara koymak muhtevain yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çırefikalabilir bir sargılantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değkonutirilebilir ve birhayli babaşmanla da enliletilebilir. Temel deşenler ekseriya hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara nazaran nispeten düşük maliyetleri ve çok uygunlükleri de eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler muhtevain yeğleme edilebilecek birhayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem de kalite olarak üstünlük katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçkelleak Kültür’ın eğin yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin tahsil ve balyalama konulemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması konulemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçkelleak Kültür olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Olta muhtelit makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine dikkat edilmediği gün efsaneviın benzinü ve etinden mahsul allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm besinleri tek seferde alabilir ve elan çok beslenebilir. Olta karmanın konstrüksiyonlması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek elan çok beslenmesine böylelikle elan zait mahsul almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile bile Olta Katışık Makinaları da Üçkelleak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Kültür olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabil en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı gani ve mahsuldar bir tarımsal üretim muhtevain cesim avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı muhtevain önemli bir köprü konulevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan çok durumlara gelmesi muhtevain tarımsal ihracat noktasında Üçkelleak Kültür olarak tüm çallıkışanlamış olurımızın katkısıyla bile
Üçkelleak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya akademik makale için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir