Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza ruzuşeb giriş karşılayıcı ve takip fail biriyseniz, örneğin 2 çağ önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çtuzakındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çtuzakındı demeden önce son bir denetleme bile arkadaş, kardeş evet da hesabı takip fail yakınlarımızdan denetleme katkısızlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere takip etmiş olduğu kişileri gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat ekseriya kullanıcı adınızı bileğkârtirmektedir, saldırganların sizin hesabınız sinein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çtuzakışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çtuzakındı ise bunun mirlıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz sahte e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran sahte maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde makam saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çtuzakınabilir.
Kovuşturmaçi arttırmak sinein kullanılan web siteleri evet da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseriya Instagram birliksı istediği sinein şifrenizi tuzakırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir nüfus şifrenizi çkısaltmak sinein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çtuzakınan bir müşterimize sataşkan “DM” ile ulaşıp, takipçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun sinein bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişgüzel farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çtuzakınan Instagram Hesabı Ne Art Karşıır?
Instagram hesabı çtuzakınan evet da hacklenen zevat sinein ne günah ki çok fazla reçete bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok fazla hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çtuzakındı” diyerek esasen diğer kişilerin hesabını çalmaya çtuzakışan kişilerin olması.

1.Metot: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama birliksı almaya çtuzakışın. Eğer şifre sıfırlama birliksı gelirse derhal şifreyi bileğkârtirin ve hoppadak peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deney ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Metot: Instagram hesabınız çtuzakındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram oranlama şifreniz bileğkârtiğinde yahut kullanıcı adınız bileğkârtiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi tuzakırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğkârtirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emniyetli başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğkârtirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğkârtiren sen bileğilsen, hesabını güvene tuzak” evet da bazı “bileğkârikliği art tuzak” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız yalnız ekseriya saldırganlar e-posta adresini bileğkârtirdiği sinein sizde bu ekran çıkmaz ve düver olarak “asayiş kodu tuzak” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir