pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada nokta almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) temaşa içre alışbilgiş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temaşa kucakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışbilgiş muktedir olmak kucakin oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışbilgiş muktedir olmak o denli palas değildir. Çünkü bu medarımaişetlemler dolar kuru üzerinden muamelat bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faik oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek kucakin evet da oyunda daha okkalı silah gücü kabil hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin kucakine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri kucakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler kucakin oyunu daha güzel oynamanızı katkısızlayacak ancak memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere nokta verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de nokta verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi kucakerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temaşa içinde nokta düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Hile içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değmedarımaişettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada nokta düz UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu kucakin kucakine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok ilgi gkalıntı ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta temaşa bünyemcıları tarafından turnuvalar esnasında kamu oyuncuların nerede olduklarını seyircilere çıkarmak kucakin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu tertibat hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak kucakin temelli yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi kucakin her hin bir reçete bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında nokta düz duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında veya oyunda nokta düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fırıldak sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz huzursında sizi eforlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot hiçbir lafız kabil görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat vira etmek veya bir nesneyi nişan vira etmek medlulına gelirken Bot kelimesi, bir medarımaişetin otomatik olarak bünyelması medlulına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alıntı medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir