pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde mevzi almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) baziçe içinde tuzakışdoneş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle baziçe mideersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışdoneş yapabilmek midein oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışdoneş yapabilmek o derece kolay değildir. Çünkü bu maslahatlemler dolar kuru üzerinden prosedür bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek midein ya da oyunda henüz bir küme silah gücü gibi hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin mideine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini boşluk ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri midein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler midein oyunu henüz bol oynamanızı sağlamlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere mevzi verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de mevzi verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi mideerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular baziçe içerisinde mevzi alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Sahne içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değmaslahattirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde mevzi alan UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu midein mideine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok nispet gkalıntı ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında baziçe bünyemcıları tarafından turnuvalar esnasında bilcümle oyuncuların nerede olduklarını seyircilere anlatmak midein kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas tarafından bu yol hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak midein kesiksiz yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi midein her dönem bir sefer bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mevzi alan duvarların arkasını görme özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında yahut oyunda mevzi alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu entrika sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi güçlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot hiçbir lügat gibi görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz çekmek yahut bir nesneyi nişan çekmek mealına gelirken Bot kelimesi, bir maslahatin otomatik olarak bünyelması mealına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ahiz mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir