MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı ağız ağıza huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden alakadar taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat yapan aplikasyon jurnal yüzlerce zaman dinlenerek arz didaründe İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından binalarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde emlak haricinde canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak emlak haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kelam ettiriyor. Eserin bu denli aktif evetğu bilindiği sinein aplikasyon ve başka dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya incelemek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelam ettiren aplikasyon fiilen görülmeye ölçü. İnternet sitesi ağız ağıza taşınabilir uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği sinein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi temelli geliştirilmekte ve kullanıma elan münasip bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en kazançlı şekilde özümleme edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Devir içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en kazançlı şekilde faydalanmaktadır. Esasen aplikasyon marketlerden bakmış olduğunız dönem uygulamanın puanının ve indirilme nispetının ne denli mürtefi olduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında fiilen esaslı bir iş çızevcep insanlara en kazançlı şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir