MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hüküm kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı tamamen kontralayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden ait bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yaratıcı tatbikat yevmi yüzlerce saat dinlenerek mevzi sebebiyleünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından binalarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde memleket dışında yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak memleket dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce gır ettiriyor. Eserin bu denli tesirli evetğu bilindiği dâhilin tatbikat ve öbür sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya gözlemek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça gır ettiren tatbikat filhakika görülmeye değer. İnternet sitesi tamamen hareketli uyuma iye ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi daim geliştirilmekte ve kullanıma elan yakışır bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yeğin şekilde temsil edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Tarih içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce adam hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yeğin şekilde faydalanmaktadır. Zati tatbikat marketlerden bakmış olduğunız hin uygulamanın benekının ve indirilme tenasüpının ne denli mürtefi bulunduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında filhakika okşayıcı bir iş çıavratp insanlara en yeğin şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir