kepenktamiristanbul.net: Kepenk Servisi

İstanbul Otomatik Kepenk, Yalıtım Tesisatı ve Sanayi Tipi Soğutma Sistemleri Bakım Noktalarımız
İstanbul’ un tüm ilçelerine firmamız 15 yılı aşkındır deneyimli personeli ve kaliteli hizmeti ile siz saygınlık müşterilerimize bakım vermektedir. Temellıca İstanbul avrupa ve rum yakasın da bakım verdiğimiz noktalar; Arnavutköy, Avcılar, Destecılar, Bahçelievler, Denetlemerköy, Temelakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Yetişkinçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngkalıntı, Kâğıthane, önemsizçekmece, Solgunyer, Silivri, Sultangazi, Şkârli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çatlatmaköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküsıkıntılı’ dır.

Kepenk Hizmetin de Dikkat Edilmesi Gerekenler
İşletmenizin verdiği bakım ve kârletmenizin örgüsına bakarak kepenk türleri değkârmektedir. Verilecek olan aptalif hizmetin de saç kepenk, galvaniz kepenk, alüminyum kepenk vb. kesimün de lider spesiyalist ekibimiz size en yönlü ve mefkûre olan kepenk sistemini sunacaktır.

Yalıtım Tesisatı Hizmetin de Dikkat Edilmesi Gerekenler
Ilgisiz havalarda bulunan ısıtma sistemlerinden yeteri denli ısınamadığımız durumlar da elektrikli aletler imda da yetişir. Yeni sistem teknolojilere sahip elektrikli aletler ya da müstamel tip elektrikli aletler, klima vb. ısıtıcılar devreye girer. Ancak bu cihazların tüm yalıtım enerjisi ile çalıştığı ciğerin yalıtım donanımın da aşırı tahmil meydana hasılat. Eviniz de ya da iş yeriniz de mevcut bulunan yalıtım donanımı müstamel, verimsiz yahut ölçünlü dışı lafıyorsa bu balaban bir risk manaına gelmektedir. Olası bir yalıtım kaçağı ya da aşırı yüklenme didaründen yangın çıkararak gönül ve emtia yitirilmesine sebebiyet verebilir. Bu kadar sebeplerden ötürü müstamel, verimsiz ve standartların dışında döşenmiş yalıtım tesisatlarınızı behemehâl standartlara yönlü olarak tekrar döşetmelisiniz. Firmamız yalıtım donanımı döşeme, tecdit, hizmetı ve tamiratın da deneyimli personeli ile bakım vermektedir.

Sanayi Tipi Soğutma Sistemleri Hizmetin de Dikkat Edilmesi Gerekenler
Pastahane, börekçi, kasap, market, restaurant, büfeler ve morg buzdolabı-dip dondurucu-soğutucu alırken doğrusu ticari amaçla kullanılacak ticari dolab alırken nazarıitibar edilmesi müstelzim en önemli uzuv buzdolabın da kullanılan motorun beygir gücüdür. Örneğin bir beygir gücünde motor takılması müstelzim bümahmulkteki bir dolaba sağlıksız beygir gücünde motor asılmışrsa dolabın başarımı düşer (uzun sürede soğutur), ürünlerin hem lezzetini hem yapkaloriı bozar, yalıtım sarfiyatını çoğaltır. Bu nedenle işleyim dolapları alırken ilk nazarıitibar edilecek konu beygir gücüdür. Buzdolabı alırken nazarıitibar edilmesi müstelzim bir vesair derece ise dolabın izolasyonunun ne derecede kaliteli örgüldığıdır. Zira kalitesiz izolasyon malzemesi kullanılan bir dolabı motoru, soğutma kapasitesine tam olarak dayanmak ciğerin haddinden lüks çalışır ve motor yanmasına vasıl arızalara minval açar. Yeniden buzdolabı alırken önem vermeniz müstelzim bir vesair derece ise ticari buzdolabı termostatının dijital olup olmadığıdır. Çünkü dijital termostatlar motorun yıpranmasını engeller ve motorun lüks ısınması kaynaklı arızaları üzere sıfıra indirir. Dolabın ıskaloriı kaybetmesini engeller. Dijital termostatı sıfır doğrusu manuel termostatlı buzdolapları günümüzün teknolojisinin arkasında kalmıştır. Firmamızla iletişime geçerek sizin tasarrufıza en yönlü soğutma sisteminin hangisi olacağına hüküm verebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Nedir?
Otomatik kepenk sistemlerimiz çalışma prensibi olarak sarmal sistemler ve üretim malzemesi olarak da alüminyum doğrama dolgulu yahut çelik kepenk sistemleri olarak farklılık göstermektedir. Umumi olarak kullanılan sistemleri alüminyum kepenk sistemleri olup elan önemsiz ve bozulmamış olması istenen yerlerde de çelik kepenk sistemleri uygulanabilir. Sarmal tip kepenk sistemleri alarga kumanda ile arama edilebilen, üstte ki sarma haznesin de mevcut kendiliğinden kepenk motoru ile dönme kârlemi gerçekleştirerek çalışan ve bu muamele esnasında müterakki yahut sonuç sarma kârlemleri yaparak kepengi açan yahut kapatan sistemlerdir. Otomatik kepenk sistemleri aşiyan ve büro kullanımların da cam metres kârlemlerin de de kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanımlar da kendiliğinden panjur sistemleri olarak adlandırılır. Monoblok panjur ve auttan takma panjur sistemleri olarak farklılık gösterir.

kepenk tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir