hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde tek bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant genliği ve fiziki gücüne için okkalı nüshada hosting çitndırılabilir, sav gelimi ortalama bir beyit bilgisayarından oluşturulacak bir takdimci 100 pare linux hosting çitndırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve yüce yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den okkalı hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant genliği ya da gidiş geliş, şayet varsa canlılık ücreti şayet istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaşhamur bentlı olarak sizin önlamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çalışır durumda data centera doğrulama kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Kolektif sunucularda da bu ihtimam sunulabilir, gene almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı şeşnda bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada tek nüans size ilişkin bir limit dahilinde bir den okkalı hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette istek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bentlı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kontrat bitiminde sunucunun size ilişkin olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziki makinanın ortalama maliyetini ve buna bentlı olarak izole bant genliği ve canlılık ücretini antrparantez ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Hayalî Kiralık Takdimci
Bu hizmette istek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bentlı olarak sizin adınıza fiziki bir takdimci üzerinden kaynarca paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız kaynarca CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir