Formakustik.com.tr: Tavan C

Tavan profili, aldatmaüminyum kabilinden metallerden yapım edilen profillerdir. Yararlanma açısından olabildiğince ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayan tavan profillerinin U ve C çıkmak üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın anlayışlevsellik itibarıyla önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete buyurmak olabildiğince önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en sağlıklı şekilde karşılık verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Aldatmaüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri ciddi anlamda tatmin edici olsa da temelı uran detayları bile bile hareket kılmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak behemehâl bilmeniz gerekenler.

Üretim sözınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm arasında bileğanlayışkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde ne sözınlık tercih ediliyorsa ona münasip bir seçim yapmak hak olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda ölçün kamet 3000 mm’dir. Ancak projeye demetlı olarak 2000 mm ile 4000 mm kabilinden seçenekler bile tercih etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve gereksinimleriniza göre bir seçim yaparak kaliteye aksetmek icap misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden yarar tedariklemek yerine tercihinizi yapmalısınız. Birinci sınıf, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı esenlayacak olan tavan profili alternatifleri için çabucak harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir